Караченцев Юрій Іванович

Член-кореспондент НАМН України, доктор медичних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України. Завідувач хірургічного  відділення Інституту. Завідувач кафедри ендокринології та дитячої ендокринології ХМАПО. Є провідним фахівцем України з хірургічної ендокринології.

Кравчун Нонна Олександрівна

Доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, лікар-ендокринолог вищої категорії. Один з провідних учених ендокринологів України. Член Європейської та Американської асоціацій з питань вивчення цукрового діабету, член президії Асоціації ендокринологів України.

Козаков Олександр Вікторович

Кандидат медичних наук, доцент. Під його керівництвом організовано кураторську роботу в 9 областях України. Він організовує  науково-практичні конференції з міжнародною участю для лікарів-ендокринологів України та інших країн.

Місюра Катерина Василівна

Доктор медичних наук, старший науковий співробітник, вчений секретар Вченої ради Інституту, лікар-ендокринолог вищої категорії.

Герасименко Володимир Леонідович

Кандидат медичних наук, лікар-хірург вищої категорії. Багато часу приділяє наданню в клініці кваліфікованої допомоги хворим , забезпечує безперебійну роботу всіх служб клініки.

Олейнікова Світлана Петрівна

Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії. Організовує  та контролює виконання лікувально-діагностичного процесу в консультативній поліклініці та стаціонарі.

Дорош Олена Григорівна

Кандидат медичних наук, лікар-ендокринолог вищої категорії. Згуртувала навколо себе плеяду спеціалістів високої кваліфікації.

Воронкіна Тетяна Миколаївна

До своїх обов’язків ставиться  виключно відповідально, ревно відстоює інтереси установи. В діловій обстановці завжди зберігає витримку і самовладдання, управлінські рішення приймає вірно і швидко з високим ступенем ефективності.

Калюжина Тетяна Вікторівна

В сучасних умовах головний бухгалтер є тим ключовим спеціалістом, від кваліфікації та професійних знань якого у значній мірі залежать фінансова стабільність, успіх а також ділова репутація установи. За високий професіоналізм та сумлінну працю має почесні грамоти та подяки.

Берковска Тетяна Миколаївна

В Iнституті працює  з 1975 року, кадрову службу очолює майже 30 років. Основним напрямком своєї роботи вважає забезпечення Інституту кадрами вищої кваліфікації, відданими своїй справі та націленими на результат.