Програма конференції

7-8 червня 2018 року згідно з державним Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій на 2018 рік ДУ «Інститут проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського НАМН України» (ДУ «ІПЕП») разом  з Харківською медичною академією післядипломної освіти МОЗ України (ХМАПО) та Харківським національним медичним університетом МОЗ України (ХНМУ) проведена 62-га науково-практична конференція з міжнародною участю «Українська школа ендокринології».

У роботі конференції взяли участь 312 осіб – представники 10-ти областей України та м. Києва. Із привітанням до учасників конференції звернулись директор ДУ «ІПЕП» чл.-кор. НАМН України, д.мед.н., проф. Ю.І. Караченцев, проректор з наукової роботи ХНМУ д.мед.н., проф. В.В. М’ясоєдов, від Управління охорони здоров’я Харківської облдержадміністрації – головний спеціаліст відділу медичної діяльності Управління охорони здоров’я О.В. Полякова, від Департаменту охорони здоров’я Харківської міськради – заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення С.О. Горбунова-Рубан.

У словах привітання виступаючі відзначили, що щорічне проведення конференції у даному форматі з обговоренням найважливіших питань клінічної ендокринології сприяє удосконаленню надання спеціалізованої медичної допомоги населенню України. Ознайомлення лікарів на даних конференціях з сучасними підходами до діагностики та лікування ендокринопатій є справжньою школою професіоналізму. Про необхідність та доцільність проведення таких конференцій свідчить кількість учасників, які представлені як ендокринологами, так і лікарями інших спеціальностей Програму конференції склали 24 лекції, з них 12 – з діабетології, 9 – з тиреоїдології, 2 – з репродуктології та 1 лекція з інших розділів ендокринології.

Окреме засідання було присвячене клінічним розборам хворих (7) з рідкісною або складною в діагностичному та / або лікувальному плані ендокринною патологією. Клінічні спостереження були представлені за матеріалами клініки ДУ «ІПЕП НАМН» та Харківського національного медичного університету. За матеріалами конференції видано збірник лекцій.

Учасники конференції мали можливість ознайомитись із виставкою фармацевтичних фірм та друкованою науковою продукцією співробітників ДУ «ІПЕП». 
Резолюція конференції не приймалась.

Звіт конференції